وبلاگ گرین وب

رسالتی با رویکرد آموزش مجازی در قرنطینه خانگی

هلدینگ گرین وب در راستای مسئولیت اجتماعی اقدام به برگزاری سمینار مجازی کرد

حدود سه ماه از شیوع ویروس کرونا در ایران می گذرد. اسفندماه امسال بسیاری از کسب و کارها به دلیل شیوع همین ویروس کار خود را تعطیل و یا به صورت معلق در آوردند. بسیاری از شرکت ها نیز روش کار خود را عوض کرده و به صورت دورکاری به انجام امور پرداختند. در این اوضاع و احوال تمام تبلیغات معطوف به این بود که در خانه بمانیم تا بتوانیم به شکست زنجیره انتقال کمک کنیم. تمام مراکز آموزشی، دانشگاه ها، مدارس، مراکز تفریحی مانند سینماها، سالن های تئاتر، پارک ها، اماکن مذهبی و بسیاری دیگر از مکان ها نیز بسته شدند تا جلوی انتشار ویروس کرونا هرچه سریعتر گرفته شود.

عده کثیری از مردم در خانه ماندند و بعضی دیگر هم به دلایل مختلف از این کار سرباز زدند. اما در خانه ماندن هم شرایطی می خواست. کم نبودند کسانی که به نوبه خود تلاش می کردند تا در راستای انجام وظایف اجتماعی کمک کنند تا افراد در خانه بمانند و به همین منظور دست به انواع ابتکارات و خلاقیت ها زدند و بسیاری دیگر نیز کلاس های آموزشی خود را به صورت آنلاین برگزار کردند.

هلدینگ دانش بنیان گرین وب نیز از این قاعده مستثنی نبود و در راستای مسئولیت های اجتماعی و به درخواست ستاد اقتصاد دیجیتال مبنی بر برگزاری طرح آموزشی در جهت تشویق مردم برای ماندن در خانه اقدام به برگزاری آموزش های آنلاین برای متقاضیان از طریق ایسمینار و بسترهای موجود به صورت رایگان کرد. هدف از برگزاری چنین رویدادی علاوه بر مسئولیت اجتماعی بالابردن سطح دانش مخاطبان بود که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و بسیاری درخواست برگزاری مجدد سمینارها را داشتند.

در مجموع هشت سمینار برگزار شد که دوره اول آن از 17 اسفند آغاز و تا 22 اسفند ماه به طول انجامید و دوره دوم از 24 اسفند آغاز شد و در آخرین روز سال 1398 نیز به پایان رسید.

هلدینگ دانش بنیان گرین وب با تکیه و اعتماد به متخصصان خود اقدام به برگزاری سمینارهای مختلف در حوزه های دیجیتال مارکتینگ، کپی رایتینگ، بلاک چین و کلود کرد و در همین راستا بیش از 12 هزار نفر از ویدئوهای سمینارها دیدن کردند. هلدینگ گرین وب از تمام توان متخصصان خود بهره برد تا به اثبات برساند در همه حال کنار مردم است. محمد شهپری، پویا شجاعی، مرتضی شجاعی اصل، رضا شریفی، علی ابراهیم پور، رضا بجنوردی و هاشم جهانگیری برگزار کنندگان این سمینارها بودند.

در هر حال تا به امروز این مهمان ناخوانده سال جدید هنوز هم هست و تا زمانی که این ویروس باشد هلدینگ دانش بنیان گرین وب تمام تلاش خود را در جهت انجام مسئولیت های اجتماعی خود به کار خواهد گرفت تا در این روزها در کنار مردم باشد. به زودی سمینارهای جدیدی را برای مردم و علاقه مندان آماده خواهیم کرد و شما هم می توانید از این بستر برای بالابردن سطح آگاهی و اطلاعات خود در زمینه های مختلف به صورت رایگان بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه

سوال امنیتی *

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید